ЛАМАРДОР ПРО

ЛАМАРДОР ПРО   – це фунгіцидний  трьохкомпонентний протруйник, що призначений для боротьби зі збудниками хвороб  на  насінні ячменю та пшениці.  Контролює широкий спектр кореневих гнилей,  має високу ефективність проти сажкових та інших хвороб, що передаються через насіння й грунт.

Основні характеристики препарату:

 • Діюча речовина: протіоконазол, 100 г/л + тебуконазол, 60 г/л + флуопірам, 20 г/л,
 • Сучасна діюча речовина флуопірам належить до нового хімічного класу і має широкий спектр активності.Флуопірам високоефективний проти широкого спектру вищих грибів із класів аскоміцети та дейтроміцети. Росторегулюючі властивості діючих речовин азольної групи активно підсилюють розгалуження та ріст кореневої системи, чим покращують стійкість до посушливих кліматичних умов.
 • Форма препарату: текучий концентрат суспензії
 • Об’єм: тара 5 л.
 • Містить три діючі речовини, які не тільки доповнюють одна одну, а й дають сильний акумулятивний ефект.
 • Неперевершений захист від комплексу кореневих гнилей.
 • Посилений контроль гельмінтоспоріозної кореневої гнилі та збудників плямистості листя.
 • Надійно захищає від сажкових хвороб.
 • Позитивно впливає на морфологію та фізіологію рослин.
 • Неперевершений для умов, що потребують глибокого висіву насіння.
 • Не токсичний. Безпечний для довкілля.

Ломардор Про інструкція

Протруйник повністю готовий до використання містить у своєму складі не тільки речовини, що діють, але і прилипач, барвник та ін. Перед застосуванням Ламардор Про слід розбавити водою. Наприклад: 9,5 л води + 0,5-0,6 л Ламардор – у результаті 10 л готового суспензійного протруйника для обробки 1000 кг насіння. Збільшено норму застосування препарату дозволяє значно краще фарбувати насіння. При підготовці посівного матеріалу рекомендується використовувати якісне, відкаліброване та очищене насіння, що  не має механічних пошкоджень. Протруєне насіння слід зберігати в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Для досягнення кращих результатів сівбу проводять безпосередньо після протруювання.

Оброблене препаратом насіння може зберігатися більше року, але його схожість і енергія проростання залежатимуть від умов зберігання. Запаси протруєного насіння, яке готували до сезону, перед посівом мають бути перевірені на схожість.

Для обробки насіння пшениці від летючої та твердої сажки, збудників кореневих гнилей, пліснявлення насіння використовують препарат у дозуванні 0,5-0,6 л/т.

Для обробки насіння ячменю від летючої та кам’яної сажки, гельмінтоспоріозу, комплексу кореневих гнилей використовують препарат у дозуванні 0,5-0,6 л/т.

Препарат позитивно впливає на морфологію та фізіологію рослин. У протруєних проростків насіння практично відсутній мезокотиль (найбільш чутлива частина молодої рослини), що значно підвищує зимостійкість озимих. Препарат гарантує утворення довгого розгалуженого кореня, що забезпечить краще поглинання води та посухостійкість, допомагає отримати більшу кількість паростків, раннє кущіння і, як результат, – здорову та міцну рослину.

 

Вартість  ЛАМАРДОР ПРО  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

 

 

Опис

Ламардор Про – сучасний фунгіцидний протруйник, що призначений для боротьби зі збудниками хвороб на насінні зернових. Найновіша розробка, яка є гарним збалансованим поєднанням трьох системних високоактивних діючих речовин, надає препарату неперевершеного ефекту серед протруйників.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

БАЙЄР