ВІНЦИТ ФОРТЕ

Протруйник ВІНЦИТ ФОРТЕ – системний фунгіцидний препарат, що повноцінно  захищає  насіння  від  внутрішньої , зовнішньої  та грунтової  інфекції. Механізм діючих речовин  сприяє  профілактиці   та лікуванню  поширених  захворювань.

Протруйник Вінцит Форте характеристика

 • Діюча речовина: флутріафол, 37,5 г/л + тіабендазол, 25 г/л + імазаліл, 15 г/л
 • Форма препарату: концентрат суспензії
 • Об’єм: тара 5 л.
 • Характеристика компонентів діючої речовини: Флутріафол – фунгіцидний компонент групи триазолів, високо ефективний у боротьбі з іржею, борошнистою росою, фузаріозі, церкоспорельозі. Дає тривалий період захисту, має лікувальний ефект, блокує розвиток інфекції. Флутріафол блокує утворення клітинної оболонки міцелію.
 • Системна дія тіабендазолу спрямована на захист та лікування грибкових хвороб зернових культур. Тривалий період захисту дозволяє проводити зберігання обробленого насіння, ефективність від нанесення не знижується протягом півроку. Проникаючи в насіння, фунгіцидний компонент класу бензімідазолів інгібує біосинтез, порушує дихання, після чого процес розподілу ядра у патогену припиняється. Представник класу імідазоли – імазаліл виявляє високу активність проти появи гнилей на зернових культурах. Механізм дії спрямований на стримування біосинтезу эргостерина в патогенах.
 • Три компоненти діючої речовини різні за спектром і механізмом дії,що забезпечує захист насіння від внутрішньої, зовнішньої, ґрунтової інфекції. Дає можливість запобігти пригніченню молодої рослини від аерогенних патогенів.
 • Активує проростання насіння. Стимулює рівномірний розвиток сходів. Позитивно впливає на формування потужної кореневої системи.
 • Період захисту триває до виходу у трубку зернових культур.
 • Протягом двох годин після обробки препарат починає діяти. Швидко проникає у насіння,
 • При дотриманні норм застосування препарату прояв фітотоксичності виключений. Затримка появи сходів не позначається на показниках урожайності, та не впливає на розвиток рослин.
 • Виключається резистентність за рахунок різнодійних компонентів.
 • Поєднувати з іншими фунгіцидами недоцільно. Для додаткового захисту від шкідників готують бакову суміш з інсектицидним протруйником.
 • Препарат малонебезпечний, не токсичний для тварин, не впливає на ґрунтову мікрофлору.
 • Зручний у застосуванні. Препаративна форма дозволяє рівномірно розподілити препарат по насінині, створюючи на поверхні захисну плівку.

Інструкція  по застосуванню Вінцит Форте

Вінцит Форте придатний для використання на протруювальних  машинах  різного  типу. Насіння перед протруюванням відкалібровують та очищують  від пилу, домішок, для рівномірного нанесення препарату. Відстежити рівномірність покриття допомагає наявність барвника. Пошкоджене, вологе, проросле насіння не придатне для протруювання. До складу протруйника входить ад’ювант, за рахунок чого препарат не обсипається, не припадає пилом, зберігає ефективність при проведенні протруювання завчасно. Витрата робочої рідини для насіння зернових культур 10 літрів на 1 т насіння.

Захист озимої та ярої пшениці від сажкових хвороб, кореневих гнилей, септоріозу, іржі, плісняви, снігової плісняви, борошнистої роси здійснюється нормою 1,0-1,2 л/т.

На ярий та озимий ячмінь використовують норму: 1,10-1,25 л/т. Захист та профілактика поширюється на кореневі гнилі (фузаріозна, гельмінтоспоріозна), сажкові та ін..

Протруювання озимого жита: 0,9-1,1 л/т. Спектр захисту від сажки, борошнистої роси, ріжків, церкоспорельозу, пліснявіння та снігова пліснява.

Для насіння вівса необхідне дозування 0,8-1,0 л/т. Протруєння від сажки (пилової, покритої), кореневої гнилі (фузаріозної, гельмінтоспоріозної), червоно-бурої плямистості, плісняви.

Обробка озимого та ярого ріпаку відбувається дозуванням 1,25 л/т. Захист від чорної плямистості, кореневих гнилей, запліснявіння, пітіозної гнилі.

У світовому досвіді діючою речовиною Вінцит Форте здійснюють протруювання гороху посівного (1,0л/т): аскохітоз, фузаріоз; люпину вузьколистого (1,0л/т): антракноз, фузаріоз; льон-довгунець технічний (1,0-1,25л/т): антракноз, фузаріоз, пліснявіння.

Контроль широкого спектру хвороб захистить посів від можливих втрат. Тривалий період захисту дозволить знизити фунгіцидне навантаження у подальшому догляді за посівами.

Вартість  ВІНЦИТ ФОРТЕ уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

Опис

Протруйник Вінцит Форте – системний фунгіцидний препарат, що повноцінно  захищає  насіння  від  внутрішньої , зовнішньої  та грунтової  інфекції. Механізм діючих речовин  сприяє  профілактиці   та лікуванню  поширених  захворювань.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

FMC