Агрогумат+7

Насіння соняшнику

обработка семян перед посевом
Відтворити відео
гермес отзыв
Відтворити відео
семена подсолнечника лейла отзыв
Відтворити відео
Відгуки 1
Відтворити відео
отзыв жалон гран
Відтворити відео
семена подсолнечника лейла отзыв
Відтворити відео

Відгуки наших клієнтів

АГРОГУМАТ +7 БАЗОВИЙ був використаний для обробки озимого ячменю. Технологія застосування була наступною: -передпосівна обробка насіння проводилась з розрахунку: 1л/т насіння; - восени було проведено листове підживлення в фазу кущіння в нормі: 5 кг карбаміду + 0,4 л/га АГРОГУМАТ +7 БАЗОВИЙ . - в період відновлення весняної вегетації господарство застосовувало додаткове листове підживлення в кількості три обробки з проміжком два тижні. Для обробки була використана бакова суміш (5 кг карбаміду + 0,4 л/га АГРОГУМАТ +7 БАЗОВИЙ). - мінеральні добрива не застосовувались. Врожайність озимого ячменю з використанням 4-х листових обробок склала 25 ц/га. На контрольному полі, де не використовували вищевказану технологію, але вносили 150 кг/га карбаміду господарство отримало 18 ц/га врожайності.
Фермер Рулев Александр Петрович
Донецкая область, Великая Новоселовка
Веселый кут
В 2016 році господарство «Веселий Кут» проводило обробку посівів зернових культур Агрогумат +7 «Базовый». Позитивна дія на пшеницю та ячмінь після внесення була помітною вже через 2 дні. Посівні площі оброблялись повністю. Контрольне поле господарство не залишало, але це не мало впливу на визначення впливу Агрогумат+7 «Базовый» на прибавку врожайності, підвищення якісних показників зерна (пшениця 2 класу). Відмічу, що господарство співпрацює з компанією Агрогумат по сьогоднішній день.
ФХ"Веселий Кут";
Днепропетровская область, Софиевский район

Ненька Олег Павлович

Деструктор «Агрогумат +7 «Грунт плюс» був включений в післязбиральну систему обробітку грунту, використаний для заробки пожнивних решток зернових культур. На поле вносилась бакова суміш: 2 л/га «Агрогумат+7 «Грунт плюс» + 15 кг карбаміду. Ефект від застосування був помітний через 1,5 місяці: повне розкладання стерні. За рахунок мінералізації рослинних решток, покращення хіміко-фізичних властивостей грунту на контрольному полі була зафіксована різниця в 3-3,5 рази в розвитку кореневої системи при послідуючому вирощуванні зернових. Коренева система була більш потужною, добре розгалуженою. Це сприяло підвищенню показників врожайності.
Агроном Ненька Олег Павлович
Одеська область, Белгород-Днестровский район
Ярошенко Борис Алексеевич
Борис Олексійович вносив «Агрогумат +7 «Грунт плюс» для прискорення процесу розкладання пожнивних решток. Норма використання була наступною: 2 л/га Агрогумат+7 «Грунт плюс» + 10 кг карбаміду. Використання даної технології впливає на показник врожайності наступних культур за рахунок повернення поживних речовин в грунт. Отримана прибавка по польовим культурам +10 ц/га.
ПП Ярошенко Борис Алексеевич
Одеська область, Татарбунарский район
Сапрыка Валерий Владимирович
При вирощуванні озимої пшениці «Богдана» використовував 4-х разову систему обробки «Агрогумат +7 «Базовий» для зернових культур: 1-а – передпосівна обробка, 2-а - осіння по 4-5 листу, і 2-і обробки були внесені в весняний період. З мІнеральних добрив: аміачна селітра в кількості 100 кг/га. На підконтрольному полі з 4-х разовою обробкою «Агрогумат +7 «Базовий» врожайність склала 78 ц/га. На полі без обробки « Агрогумат +7 Базовий, але з внесенням аміачної селітри- 48-50 ц/га.
ФОП Саприка Валерий Владимирович
Донецька область, Красноармейский р-н, с. Срибне
З компанією «Альянс Еко "Агрогумат» працюємо на протязі 2-х років. В цьому році використовували «Агрогумат +7 «Базовий» по зерновим культурам та Агрогумат +7 «Цинк+бор» по кукурудзі. Контроль вже не проводили, так як помітна суттєва прибавка до урожаю. Дуже задоволені.
Агроном Ткачук Михаил Петрович
Запорізька область, Васильевский р-н, пгт. Васильевка
Меняйло Владимир Васильевич
З компанією «Альянс Еко"Агрогумат» співпрацюємо 3-й рік. Використовували в технології вирощування «Агрогумат +7 «Базовий» на зернових культурах, сої, буряках та г» Агрогумат +7 «Бор» на соняшнику. Результатами врожайності задоволені. Будемо і надалі співпрацювати.
Агроном Меняйло Владимир Васильевич
Черкаська обл., Звенигородский р-н, с. Звенигородка
"Украина 2001"
Працювали з всією лінійкою АГРОГУМАТ+7. Результати порадували.
ТОВ"Україна 2001"
Хмельницька область, пгт. Теофиополь
Слободянюк Вадим
Агроном Слободянюк Вадим поділився досвідом: « На посівах сої застосовували «Агрогумат+7 Бор». Контроль не проводили, але прибавка врожаю була помітною. В цьому році підпалили посіви сої гербіцидом (діюча речовина- амінна сіль). Думали, що залишимось без врожаю, але вдалося зберегти сою завдяки Агрогумат+7 Бор, ще й отримали хороший врожай. Хочу відмітити, що «Агрогумат+7 Бор» має антистресовий ефект, знижує гербіцидне навантаження. Господарство планує і в подальшому працювати з компанією «Альянс "Еко" Агрогумат».
"Укрлан" Агроном Слободянюк Вадим
Київська обл., пгт. Глеваха
"Укрлан"
Давно вже працюємо з продуктами компанії «Альянс «Еко» Агрогумат». Результати завжди радують.
ТОВ "Укрлан"
Запорізька область, Ореховский р-н
"Била Криница"
За тривалий час використання АГРОГУМАТ+7 по всім культурам, які вирощуються в господарстві можу сказати , що результат очевидний. Працюватиму і надалі.
ФГ "Біла Криница"
Днепропетровская обл., Пятихатский район
"Племзавод им. 20 летия Октября"
Застосовували « Агрогумат+7 «Грунт плюс» в 2013 році по стерні зернових з нормою внесення: 2 л/га Агрогумат+7 «Грунт плюс» + 10 кг карбаміду. Пожнивні рештки добре розклались, а в 2014 році врожайність зернових була 45 ц/га.
ОАО"Племзавод им. 20 летия Октября" гл. агроном Владимир Григорьевич
Харківськая обл., Сахновщина
"Золотой Колос"
З «Альянс «Эко» Агрогумат» і препаратами Агрогумат+7 працюємо довгий час. Результат є, врожайність стабільна.
СФХ "Золотой Колос" агроном Павел Павлович
пгт. Шевченково
Красноруцкий Евгений Васильевич
Спочатку придбали продукти Агрогумат+7 на частину площі за рекомендованою схемою. Прибавка врожайності порадувала. Вже на протязі 4 років використовуємо на всій площі по всім культурам.
ПСП Ватутина, агроном Красноруцкий Евгений Васильевич
Шевченковский р-н
"Адамовка"
На початку співпраці провели експериментальні обробки посівів Агрогумат+7 та аналогічним препаратом для листового підживлення. Характеристику двох препаратів оцінювали по кінцевим показникам врожайності: препарат Агрогумат показав себе ефективніше на 1,5 ц/га. Співпраця з компанією «Альянс "Еко" Агрогумат» продовжується.
ООО "Адамовка" агроном Олег Павлович
Одесская обл., Белгород-Днестровский р-н
"Ланы Никопольщины"
На контрольному полі працювали Агрогумат +7 Бор по соняшнику. Результат врожайності порадував.
"Лани Нікопольщины" Гаврилов Александр Владимирович
Нікопольський р-н
"Дося"
З " Агрогумат +7 «Базовый" працюємо не перший рік. При 1-й обробці без використання карбаміду мали врожайність по ярому ячменю 36 ц/га, по озимій пшениці 43 ц/га.
СФХ "Дося" Анатолий Николаевич
Криничанский р-н
"Колос"
Була помітна прибавка врожаю з використанням Агрогумат +7 Базовий по пшениці на контрольному полі.
ООО"Колос" агроном Карлов Иван Романович
Дніпропетровская обл., Царичанский р-н
"Колос"