Засоби захисту рослин

ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН – це хімічні  препарати, що спрямовані на ефективне знищення бур’янів, хвороб,  шкідників в посівах сільськогосподарських культур. Для отримання хорошого врожаю необхідні сприятливі умови вирощування для нормального росту та розвитку. Регулярна поява хвороб, бур’янів, комах знижують показники врожайності та  завдають збитків аграріям. Тому, при використанні  засобів  захисту рослин аграрій мінімізує втрати.

Хімічні засоби захисту рослин поділяються на основні  групи:

  1. Інсектициди- препарати, що знищують шкідників.
  2. Фунгіциди- препарати для профілактики або лікування хвороб рослин. Бувають органічного та неорганічного походження.
  3. Гербіциди- препарати призначені для знищення бур’янів. Бувають вибіркової та суцільної дії.
  4. Протруйники- препарати для обробки насіння перед посівом для уникнення хвороб (фунгіцидний), шкідників (інсектицидний) або комплексу проблем (фунгіцидно-інсектицидний).
  5. Десиканти- препарати, що застосовують у період збирання врожаю для скорочення термінів дозрівання, досушування вологих рослин, бур’янів.

Засоби захисту рослин вносяться на  різних етапах розвитку культур. До кожного препарату  виробником додається інструкція, де зазначені рекомендовані норми витрати, дозування, кількість обробок тощо.

Способи внесення засобів захисту рослин:

  • запилення – внесення порошкоподібного пестициду у вигляді пилової хмари. Воно тонким шаром покриває культуру, ґрунт, забезпечуючи захист від несприятливих об’єктів;
  • обприскування – у цьому випадку готується робочий розчин та вноситься за допомогою обприскувача, спеціалізованої техніки;
  • внесення у ґрунт – пестицид закладається у верхні шари ґрунту, захищаючи культуру від ґрунтових шкідників;
  • протруювання – посівний матеріал обробляють порошком або рідким розчином;
  • фумігація – обробка посівів газоподібними препаратами.

Ефективність від застосування засобів захисту виправдовує кошти, що витрачаються, на їх придбання.. Головне – правильно застосовувати препарати і  чітко дотримуватися рекомендацій виробника. У продажу також зустрічаються прилипачі, стимулятори росту рослин, які допомагають отримати хороший урожай. Така агрохімія – незамінний помічник у виробництві сільськогосподарської продукції.

Детально розібратися у цьому питанні допоможуть наші менеджери, ми завжди будемо раді проконсультувати Вас!

срз, 	средства защиты растений из китая,средства защиты растений интернет магазин,средства защиты растений купить в днепропетровске,химические средства защиты растений и животных от вредителей и болезней