Схема застосування Агрогумату по культурам

Культура

Норма використання,

л/га

Терміни та кількість  обробок
Пшениця озима та яра, ячмінь озимий  та ярий, тритікале, сорго, просо, овес, 0,4-0,5 Для озимих культур: перша обробка-фаза сходів.Листове підживлення дозволяє подготувати рослини до  перезимівлі) ;друга обробка- вихід в трубку (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів); третя– в стадію колосіння (якісно покращує процеси формування і розвитку зерна). Для ярих культур: перша-фаза кущення (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів),друга через 10-15 календарних днів (третє оприскування при відсутності технічних засобів можна не проводити)
Гречка 0,4 Дворазове внесення: перше в фазу сходів-появи 3-5-ти листочків; друге – утворення  суцвіть.
Рис 0,4 Дворазове внесення: перше  в фазу кущення (забезпечує активізацію морфофізіологічних процесів); друге  в фазу виходу  в трубку (впливає на число зерен в колосі та кількість зерен)
Соя 0,4-0,5 Триразове внесення: перше  в фазу 3-5 листочків; друге  в фазу 6-8 листочків; третє  в фазу закінчення періоду бутонізації (третє оприскування при відсутності технічних засобів можна не проводити)
Горох 0,4 Триразове внесення: перше- в фазу 3-5 листочків; друге перед початком цвітіння; третє початок утворення  стручків.(третє оприскування при відсутності технічних засобів можна не проводити) 
Соняшник 0,4-0,5 Триразове внесення: перше  в фазу появи 2-4-х справжніх листочків; друге в фазу появи 6-8 справжніх листочків; третє в стадію утворення озерненості кошика. (третє оприскування при відсутності технічних засобів можна не проводити)
Ріпак озимий та ярий  0,4-0,5 Триразове внесення:перше в фазу сходів – поява першої пари справжніх листочків; друге в фазу початку утворення листової розетки -гілкування; третє в фазу початку бутонізації.
Льон 0,4 -0,5 Двох-трьох  разове внесення: перше оприскування в фазу ялинки, друге і третє оприскування з інтервалом в 15-20 днів (третє оприскування при достатньому забезпеченні поживних речовин можна не проводити)
Цукрові буряки 0,5-0,6 Триразове внесення: перше в фазу 3-5 листочків*(листове підживлення рекомендується проводити з 5 кг карбаміду на га); друге в фазу 10-12 листочків; третє в фазу 16-18 листочків * Оприскування проводиться разом з агрохімікатами  та  пестицидами.
Картопля 0,5 Триразове внесення: перше оприскування в фазу  3-4 листочки; друге в фазу бутонізації – початок цвітіння; третє в фазу формування бульб.
Помідори, баклажани,. кабачки, патисони. 0,4 Триразове внесення: перше в фазу появи 2-4 листочки; друге в фазу початку бутонізації; третє в фазу плодоношення.
Огірки 0,4 Триразове внесення: перше в фазу  2-4 листочки; друге  та третє з інтервалом в 15 днів.
Капуста 0,4 Триразове внесення: перше через 2-3 дні після висаджування розсади; друге в фазу листової мутовки  завязування  качанів; третє через 10-12 днів після другого.
Цибуля  0,4 Триразове внесення: перше в фазу появи 2-3 листочки; друге та третє з інтервалом 10-12 днів.
Цибуля на насіння 0,4 Дворазове внесення: перше в фазу появи 2-3х справжніх  листочків; друге з інтервалом в 10-15 днів.
Морква 0,5 Триразове внесення: перше в фазу сходів – появи 1-2х справжніх  листочків; друге в фазу 2-го справжнього  листка; третє через 10-15 днів після попереднього.
Редиска 0,4 Триразове внесення: перше в фазу сходів-утворення 2-3х справжніх листочків; друге  та третє з інтервалом в 10-15 днів.
Кавуни 0,4 Триразове внесення: перше в фазу утворення батогів; друге через 15-20 днів.
Яблуня, груша, вишня, слива, айва, персик, абрикоса. 0,8-1,0 Чотирьохразове внесення: перше через 5-7 днів після цвітіння; друге на початку фізіологічного опадання  завязей; третє в період закладання квіткових бруньок; четверте в період інтенсивного росту плодів.
Виноград 0,8-1,0 Чотирьохразове внесення: перше в фазу початку бутонізації; друге – в фазу формування ягід ; третє в період наливу ягід; четверте в період активного росту ягід.
Декоративні однорічні 0,8-1,0 Двох-трьохразове внесення: перше-  в фазу початку бутонізації; друге та третє з інтервалом в 10-15 днів.
Декоративні багаторічні 0,8-1,0 Чотирьохразове внесення: перше ранньою весною; друге через 3 тижні після першого; третє в фазу початку бутонізаціі; четверте в період активного цвітіння.

Максимальна ефективність листового підживлення досягається шляхом поєднання гумату калію з мікроелементами Агрогумат +7 у кількості 0,4-0,5 літра з 5кг карбаміду або 7 літрів КАС для зернових культур і ріпаку, 2-5 кг сульфату магнію на один гектар посівної площі,  карбаміду або 3 літри КАС для соняшнику і 2-5 кг сульфат магнію. Обробка у фазу кущіння впливає на щільність стеблестою, у фазу виходу в трубку – на число зерен у колосі, а у фазу колосіння – на масу 1000 зерен та вміст білка в зерні.