ТОР 7+СУМО (NS 7749)

ТОР +7 СУМО (NS  7749) – ультраранній гібрид, стійкий до всіх рас несправжньої борошнистої роси. Рекомендовані регіони для вирощування насіння соняшника Тор 7+ Сумо – південні, південно-східні області з недостатнім зволоженням. В інших областях – може вирощуватися з дотриманням технології та сівозміни. Гібрид підходить для зон розповсюдження вовчка.

Оригінатор – Інститут рільництва і овочівництва НС Семе (Сербія). В Україні вирощується ТОВ  «Євросем».

  • вирощується за технологією Express;
  • вегетаційний період  складає 90–95 днів;
  • висота рослин – 140-150 см;
  • стебло стійке до вилягання;
  • високий вміст олії – 50-52%;
  • потенціал врожайності – 50 ц/га;
  • стійкість до вовчка A-G+ раси;
  • відцвітає до сильної спеки.
  • преміальна обробка насіння;
  • стійкість до осипання.

Стійкий до основних хвороб ( фомозу. фомопсису, альтернаріоз, пероноспороз, септоріоз, іржа, вугільна гниль, біла та сіра гниль). Посіви однорідні, вирівняні по висоті. Коренева  система потужна, добре розвинена,  що  дає можливість  забезпечення  вологою  з глибших шарів грунту. Густота  на момент збирання: в умовах  достатнього зволоження– 55-60 тис.рослин/га, в посушливих умовах -45-50 тис.рослин/га.

Насіння гібриду Тор+7 Сумо вирощується за технологією Гранстар (Сумо, Експрес). Культура витримує обробку до 50 г/га гербіциду на основі трибенурон метилу. Контроль дводольних бур’янів за допомогою гербіцидів сульфонілсечовинної групи дає можливість рослинам  розвиватися без впливу бур’янів. Післясходовий захист від дводольних бур’янів на основі трибенурон-метилу не накладає обмежень на сівозміну.

Насіння  проходить професійну доробку і випускається в трьох технологічних рішеннях – Основа, Оптимум і Преміум. Преміум насіння  Тор+7 Сумо  стійке до багатьох грунтових інфекцій завдяки трьом фунгіцидним протруйникам – флудиоксоніл, металаксил-м і тирам. Крім того, преміум насіння Тор+7 Сумо оброблене стимулятором росту і комплексом мікродобрив, необхідних для швидкого старту зростання культури – Євростім Преміум.

Компанія «Альянс Еко Агрогумат» є офіційним дистриб’ютором «Євросем». Ви можете придбати гібрид, який за своїми характеристиками відповідає вимогам, необхідним до Вашої зони вирощування. Проконсультуємо  Вас, починаючи від вибору гібриду та на всіх етапах вирощування культури.

 

З питань придбання гібриду  ТОР+7 СУМО звертайтесь за вказаними телефонами!

 

 

Опис

ТОР +7 СУМО (NS  7749) – ультраранній гібрид, стійкий до всіх рас несправжньої борошнистої роси

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ЄВРОСЕМ