КОМАНДОР ГРАНД

Інсектицидний протруйник  КОМАНДОР ГРАНД  має в складі дві діючі речовини з різним механізмом дії , що  надійно  захищають  від  грунтових  та  наземних  шкідників.

Основні параметри протруйника Командор Гранд:

 • Діюча речовина: імідаклоприд, 500 г/л + альфа-циперметрин, 50 г/л.
 • Представник неонікотиноїдів – імідаклоприд впливає на нервову систему комахи. Через блокування нервового імпульсу у шкідника відбувається порушення іннервації м’язів, конвульсії. Повна загибель настає протягом трьох – п’яти днів із моменту потрапляння препарату. Захисний ефект зберігається до 30 днів. Компонент має антистресовий ефект, збільшує імунні властивості культурної рослини.

Після обробки насіння імідаклоприд проникає в насіння і з появою проростка починає рівномірно розподілятися по рослині, починаючи від кореневої системи до стебла листків. Захисна дія дозволяє зберегти культуру від комах з різним типом ротового апарату.

Викорінююча контактно-кишкова дія альфа-циперметрину вражає рухові центри нервової системи шкідника і призводить до загибелі. Речовина має репелентний ефект, що служить профілактикою для широкого ареалу членистоногих. Має антифіндінгову властивість. Залишкова дія альфа-циперметрину забезпечує тривалий інсектицидний захист.

 • Форма препарату: текучий концентрат. Формуляція рівномірно обволікає насіння, препарат не стікає, не порошить.
 • Об’єм: тара 5 л.
 • Перепади температурного режиму не впливають на дію препарату.
 • Чинить вплив на активність білкового обміну, підвищує імунітет рослини, адаптованість до посушливих умов зовнішнього середовища.
 • Пригнічує популяції шкідників, незалежно від стадії розвитку комахи. Ефективний проти лускокрилих: листовійка, совка, метелик.
 • Здатний забезпечити надійний захист сходів, де традиційні препарати спричиняють резистентність.
 • Комбінація діючих речовин запобігає появі стійкості до протруйника.
 • Має ґрунтову активність за рахунок фумігантного ефекту представника перетроїдів. Знезараження ґрунту. Пара інсектициду розсіюється, проникаючи в дихальні шляхи комахи викликає збій функціонування нервової та травної системи, за підсумком – загибель.
 • Тривалий період захисту.
 • Фітотоксичність відсутня. Не має впливу на показник схожості, енергію зростання.
 • Не токсичний. Безпечний для довкілля.

Командор Гранд інструкція

Для економічно вигідного використання Командор Гранд слід попередньо очистити та відкалібрувати посівний матеріал. Препарат сумісний у баковій суміші, виняток лужні пестициди та з високою кислотністю. Перед приготуванням бакової суміші провести пробне змішування, щоб уникнути утворення осаду, розшарування, піни. Дозування препарату варіює від фітосанітарного стану поля.

Проводити протруювання насіння варто за 5-10 днів до сівби робочим розчиом 10 л/т.

Захист ячменю від комплексу ґрунтових та наземних шкідників здійснюється нормою 0,3-0,6 л/т. При ризик поразки хлібною жужелицею дозування збільшують до 1,0 л/т.

На протруювання ріпаку використовують 3,5-7,0 л/т. Комплексний захист та профілактика від шкідливих комах.

Соняшник протруюють нормою 8,0-10,0 л/т, сою 1,0-1,5 л/т, кукурудзу 6,0-8,0 л/т, просо 0,3-0,6.

Обробка бульб картоплі перед висаджуванням відбувається дозуванням 0,25-0,35 л/т.

На протравлення нуту та гороху – 0,5 л/т від травневих жуків та дротівників.

Погодні умови, порушення правил сівозміни, технологія прямої сівби, поганий фітосанітарний стан ґрунту та інші фактори можуть послужити активному розмноженню шкідників, які можуть повністю знищити сходи посіву. Тому важливо уважно поставитися до підготовки насіння до сівби, провести інтоксикацію посівного матеріалу. Протруювання двокомпонентним інсектицидним препаратом дозволяє захистити насіння та сходи у вразливий період зростання, знизити пестицидне навантаження, забезпечити інсектицидний захист у період дощів та посухи – коли провести іншу обробку складно. Таким є протруйник Командор Гранд із тривалим періодом комплексного захисту.

Вартість  КОМАНДОР ГРАНД  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

 

 

Опис

Інсектицидний протруйник  Командор Гранд  має в складі дві діючі речовини з різним механізмом дії , що  надійно  захищають  від  грунтових  та  наземних  шкідників.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АЛЬФА СМАРТ АГРО