АВІЦЕННА

Фунгіцидний протруйник АВІЦЕННА – сучасний трикомпонентний захист зернових культур для  знищення фітопатогенів усередині та на поверхні насіння, знезараження ґрунту та контроль хвороб сходів.

Протруйник насіння Авіценна характеристика

 • Діюча речовина: тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л. Три компоненти мають різні механізми дії, за рахунок чого забезпечується комплексний захист. Тебуконазол пригнічує синтез ергостеролу, що викликає мітоз клітини, після чого життєдіяльність грибного організму закінчується. Має рістрегулюючий ефект, що дозволяє сформувати зерновим міжвузля оптимальної довжини, контроль розвитку надмірної надземної маси. Сприяє утворенню потужної кореневої системи, що вкрай важливо для засвоєння поживних речовин. Контактно-системна дія крезоксиму – метилу спрямована на захист, Лікувальні властивості дозволяють усунути інфекцію патогену. Стимулює зростання проростка. Прохлораз – знезаражувач ґрунту, що захищає насіння від ґрунтової інфекції, ліквідує можливість появи хвороби на молодій рослині.
 • Форма препарату: Суспензійна емульсія
 • Об’єм: тара 5 л.
 • Широка система захисту насіння (всередині та на поверхні), ґрунтовий захист. Спектр дії спрямований на контроль та знищення сажкових хвороб, видів плямистостей, кореневих гнилей, септоріозу, пліснявіння.
 • Антистресовий ефект, підвищує посухо- та морозостійкість.
 • Сприяє плавному перезимуванню озимих. Контроль снігової плісняви
 • Селективний, не фітотоксичний.
 • Впливає на активізацію ростових процесів (схожість, енергію), фотосинтезу, формування кореневої системи, товщини колеоптиля.
 • Сприяє покращенню фізіологічних здібностей: поглинання води та елементів живлення.
 • Контроль первинної інфекції в осінньо-зимовий період. Здійснюється за рахунок прохлоразу, який знищує спори у рослинних рештках.
 • Тривалий період контролю за хворобами, виражена листова дія забезпечує захист проростків.
 • Дозволяє знизити фунгіцидне навантаження у ранньовесняний період за рахунок контролю рівня інфекційної ситуації в осінній період.

Протруйник Авіценна норма витрати з культур

Протруювання препаратом Авіценна відбувається шляхом зволоження за тиждень – два тижні до посіву культури. Перед проведенням протруювання препарат ретельно перемішати, насіння має бути очищене і відкаліброване. Приготування робочого розчину з розрахунку: 10 літрів на тонну насіння зернових культур, для льону-довгунця 3-4 літри.

Норма витрати препарату на озиму та яру пшеницю 0,4-0,6 л/т. Дія протруйника поширюється на знищення патогенів сажкових хвороб, кореневих гнилей, фузаріозу, гельмінтоспоріозу, церкоспорельозу), пліснявіння насіння, снігова пліснява, бура плямистість,та ін.

Ідентичне дозування для ярого та озимого ячменю. Спектр дії поширюється на, кореневу гниль, снігову плісняву, сітчасту плямистість, борошнисту росу та запліснявіння насіння. Дозування 0,4-0,6 л/т використовують для захисту насіння вівса, з метою уникнення твердої та запорошеної сажки, запліснявіння, плямистості червоно-бурої.

Таке ж дозування використовують на просо. Спектр дії поширюється на  сажкову  хворобу волоті та пліснявіння насіння.

Кукурудзу на зерно протруюють нормою 0,5-0,6 л/т, щоб уникнути виникнення пухирчастої і летючої сажки, кореневих (фузаріозна) і прикореневих гнилей, пліснявіння ​ насіння.

Льон – довгунець протруюють від антракнозу, крапчастості сім’ядолів, плямистості та плісняви. Дозування 0,4-0,6 л/т.

Насіння ріпаку обробляють 0,5 л/т Авіценна, захист від фузаріозної, фомозної кореневої гнилі, сухої плямистості, пліснявіння насіння.

Від якісного протруювання насіння залежить схема фунгіцидного захисту у весняний період, кількість витрат на її проведення. Якісний протруйник збереже посів від осіннього спалаху хвороб, сприяє плавному перебігу перезимівлі, знижує ризик виникнення снігової плісняви ​. Звичайно, на зростання та розвиток впливає сукупність факторів: погодні умови, адаптовані  сорти, терміни та глибина сівби. Комплексний протруйник, який має листову дію, знизить ризики аерогенної інфекції, антистресові компоненти допоможуть молодій рослині витримати коливання температур, сприйнятливість до ринхоспорозу, септоріозу, гельмінтоспоріозу будуть мінімальними.

Купити якісний протруйник АВІЦЕННА зараз – це економія коштів та часу надалі, надійний захист насіння та сходів!

 

Опис

Фунгіцидний протруйник АВІЦЕННА – сучасний трикомпонентний захист зернових культур для  знищення фітопатогенів усередині та на поверхні насіння, знезараження ґрунту та контроль хвороб сходів.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АЛЬФА СМАРТ АГРО