Прилипач як партнер бакової суміші

Прилипач – це спеціальний засіб, що додається  до бакової суміші    засобів захисту  рослин з метою підвищення їхньої ефективності. Препарати запобігають змиванню розчину з рослин, що є особливо актуальним для контактних видів пестицидів. Використовують прилипачі  досвідчені аграрії, фермери, садівники для  покращення  ефективності застосування засобів захисту рослин та  підвищення врожайності культур  на своїх ділянках. Вони вирішують  такі завдання:

  • покращують сумісність препаратів у бакових сумішах;
  • знижують випаровування крапель розчину, їх знесення повітряними потоками та стікання з  поверхні;
  • запобігають появі опіків на листках після застосування добрив;
  • захищають діючі речовини ЗЗР від прямої дії атмосферної вологи та кисню.

Рекомендуємо розглянути як прилипач  Агрогумат +7, який максимально розтікається по пластині листа, утворюючи повітро- та водопроникну захисну плівку від грибків та хвороб. Це скорочує кількість  фунгіцидних обробок та витрати на них. Поверхнево-активні речовини у складі бакової суміші збільшують проникаючу здатність пестицидів, надають стійкість до абіотичних і біотичних стрес-факторів, вирішують проблему обробки під час дощів або посухи, при анатомо-морфологічних особливостях будови рослини (восковий наліт, опушеність).

Препарат забезпечує трансламінарний ефект, проникає у важкодоступні місця. Наявність мікроелементів у складі замінює необхідність у листовому підживленні. Таким чином, за одну обробку агроном вирішує відразу кілька завдань, а витратна частина при цьому мінімальна. Впровадження у виробництво універсального препарату Агрогумат +7 – це сучасний підхід до обприскування посіву, багатофункціональність обробки, економія коштів, часу та створення якісного врожаю. Інноваційний підхід спільно з традиційною технологією забезпечить збільшення навіть у складних ґрунтово-кліматичних умовах.

Протруюють  насіння перед посівом    баковою сумішшю (протруювач + гумат калію Агрогумат +7),  замочують в ній молоді рослини розсади перед садінням. Особливо важливо застосовувати прилипачі в умовах посухи або за наявності стресових факторів. Наприклад, Агрогумат+ у комплексі з гербіцидами в суху погоду або за  знижених  температур, коли погіршується змочуваність бур’янів робочим розчином.

Отже, при використанні прилипачів помітно знижується витрата пестицидів та добрив, усувається ймовірність накопичення діючих речовин засобів захисту рослин в агропродукції та зменшується їх негативний вплив на довкілля. Зважаючи на невисоку ціну таких засобів, їх застосування повністю виправдане.

У нашому інтернет-магазині  Ви можете придбати  прилипачі (адьюванти), Агрогумат +7 перевірених виробників.

 

Цей запис має один коментар

Коментарі закриті.