Гумат калію Агрогумат+7 Цинк + Бор

АГРОГУМАТ +7 ЦИНК +БОР – висококонцентроване органо-мінеральне гумінове добриво з мікроелементами для живлення сільськогосподарських культур. Має хелатну форму, що позитивно впливає на формування елементів продуктивності культур, підвищення  врожайності та  якості продукції.

Основні характеристики препарату:

 • Складові:гумінові кислоти 110 г/л, фульвові кислоти 10 г/л; N – 50 г/л, Р2О5 – не менше 50 г/л, К2О – не менше 120 г/л, Ca – не менше 2,3 г/л, В – 30,0 г/л, Со – не менше 0,3 г/л, Cu – не менше 0,6 г/л, Zn – 15,0 г/л, Fe – не менше 0,4 г/л, Mn – не менше 0,9 г/л, Мо – не менше 0,4 г/л, S – 14,0 г/л;  Si – 12,0 г/л, pH 7,0.
 • Тара: 5/10 л
 • Агрогумат +7 Цинк+Бор має комплекс мікроелементів, що відіграють роль у формуванні генеративних органів та перебігу ростових процесів.  Найбільш чутливі  до елементів культури: кукурудза та  овочеві культури. Цинк і бор виступають додатковими елементами живлення, незважаючи на їх невелике споживання протягом вегетації, вони важливі для повноцінного росту та розвитку культур. Цинк бере участь у фотосинтезі, активує ферменти, підвищує стресостійкість. Його нестача візуально помітна  при сильному дефіциті, проявляється у вигляді: хлорозу листя, ріст та розвиток рослини уповільнений, на листі можуть виступати коричневі плями, плоди деформуються. Наявність таких ознак призводить до втрати врожаю до 20%, незначний дефіцит не впливає на показники врожайності. Чутливі до внесення цинку кукурудза, сорго, соя. Бор – другий важливий елемент, що впливає на ріст та розвиток рослин, особливо для овочевих культур, коренеплодів, на кукурудзу впливає в період формування качанів. Агрогумат +7 Цинк+ Бор  сумісний  з пестицидами, мінеральними  добривами. За рахунок наявності адьюванту, він забезпечує равномірне покриття поверхні, перешкоджає розтіканню, змиванню опадами, зменшує поверхневий натяг. А також:
 • підвищує стійкість до несприятливих кліматичних факторів, грибкових захворювань;
 • впливає на процес синтезу гормонів росту;
 • доступність для рослин форми мікроелементів, висока засвоюваність;
 • компенсує дефіцит бору та цинку при завчасній діагностиці;
 • збільшує процес засвоєння NPK;
 • покращує якісні та кількісні характеристики врожаю;
 • має антистресову дію.

АГРОГУМАТ +7 ЦИНК+БОР  рекомендації

Кукурудза одна з найбільш чутливих культур до внесення цинку, що впливає на формування качанів, стійкість до несприятливих кліматичних умов. Візуально недолік проявляється у вигляді білих прожилок, міжвузля вкорочені. Регулюють внесення мікродобрив за допомогою листової діагностики, відбирають 15-20 зразків листя та визначають концентрацію цинку. Рекомендовано проводити обробку у фазу 3-5 листків, повторну після появи 7-9 листків. Внесення у критичний період впливає перебіг фізіологічних процесів, розвиток рослини, закладку продуктивності. Актуально застосовувати підживлення цинком у регіонах з нестабільними кліматичними умовами, високими температурами,  бідними, кислими ґрунтами. Після проведення багатьох досліджень було встановлено позитивний вплив борних добрив на ріст та розвиток кукурудзи. Ґрунтове внесення ефективніше, але позакореневі підживлення грають роль у формуванні якісних характеристик зерна (вміст крохмалю, збільшення ваги). Середні показники на тлі мінерального живлення: вміст крохмалю збільшився на 6-10%, урожай зеленої маси на 24-45%, урожай качанів 30-40%, оброблені зразки дозрівали швидше контролю.

Регламент застосування Агрогумат +7  Цинк+ Бор на кукурудзі (норма внесення 0,5-0,6 л/га)

фенофазыкукурузы,цинк на кукурузу,гумат для кукурузы

 • 1 – обробка – у фазу появи 3-5 листочків (впливає на формування генеративних органів);
 • 2- обробка- у фазу появи 6-8 листочків (впливає на якісні показники врожаю);
 • 3- обробка – через 15 днів після другої обробки (впливає на якісні характеристики зерна в качані).

Потребують підживлення мікроелементами овочеві культури. За рахунок інтенсивного розвитку вони споживають їх у більшій кількості. Передпосівне замочування насіння та внесення у критичний період впливають на перебіг метаболічних процесів, формування високих урожаїв. Обробка препаратом впливає на якісні характеристики – збільшення цукрів у буряках та моркві, вміст каротину у моркві.

Регламент застосування на овочевих культурах (норма  внесення  0,5 л/га)
1-обробка- в фазу появи 2-4 листочки;
2-обробка – початок цвітіння;
3- обробка – в фазу плодоношення (стимулює розвиток кореневої системи, вегетативних органів рослин  та дозрівання плодів.

Хелатна форма цинку добре засвоюється томатами, підживлення підвищує вміст цукристості та аскорбінової кислоти у плодах, впливає на стійкість до грибкових хвороб. Підживлення підвищує стійкість до хвороб  в огірків (галова нематода), картопляних бульб (фітофтор). На ділянках, де застосовані мікроелементи відзначається ранній збір овочів, швидкість дозрівання вища. Агрогумат +7 Цинк+Бор  також рекомендується  застосовувати в системах крапельного  поливу (фертигації), гідропоніки  відкритого  і закритого грунту , що впливає на зменшення вмісту нітратів в продукції та пролонгацію зберігання плодів.

 

Вартість  АГРОГУМАТ +7  ЦИНК+БОР   уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

Опис

АГРОГУМАТ +7 ЦИНК +БОР – висококонцентроване органо-мінеральне гумінове добриво з мікроелементами для живлення сільськогосподарських культур. Має хелатну форму, що позитивно впливає на формування елементів продуктивності культур, підвищення  врожайності та  якості продукції.

Додаткова інформація

Культура

ЗЛАКОВІ КУЛЬТУРИ, ОВОЧЕВІ КУЛЬТУРИ