ПРОМЕКС

ПРОМЕКС– селективний  гербіцид грунтової дії проти однорічних  дводольних та деяких злакових  в посівах соняшнику, сої, горох, картопля, морква, коріандр.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: Прометрин, 500 г/л;
  • Промекс – гербіцид селективної дії. Препарат поглинається як паростками, так і корінням бур’янів, які проростають та вже зійшли. Прометрин блокує процес фотосинтезу у чутливих рослин, внаслідок чого бур’яни гинуть.
  • форма препарату:концентрат суспензії;
  • об’єм: 20 л.
  • Тривалий період захисної дії – 6-8 тижнів;
  • Істотно знижує негативний вплив бур’янів у ранній, найбільш важливий період розвитку культурних рослин;
  • Немає обмежень у сівозміні;
  • Висока селективність дії;
  • Відсутня фітотоксична дія на культурні рослини за умови дотримання регламенту застосування.

Промекс  рекомендації

Застосовується на більшості культур до або після посіву, але до появи сходів

Норма витрати залежить від механічного складу ґрунту та його потенційної забур’яненості.

На легких ґрунтах застосовуються низькі норми, на важких (із високим вмістом гумусу) норма витрати збільшується до максимальної.

Після застосування препарату не рекомендується проводити міжрядні культивації, оскільки це знизить його гербіцидну дію. У посушливих умовах рекомендується збільшити норму витрати робочої рідини до 350-400 л/га.

Обробку гербіцидом слід проводити при температурі повітря від +10 °С до +25 °С. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо протягом 2-3 днів прогнозуються заморозки.

Промекс має ефективність лише проти деяких злакових бур’янів, тому для підсилення проти злакових бур’янів потрібно використовувати бакові партнери (Пропазокс, Основа) або грамініцид по вегетації (Ореол Максі).

Рекомендова бакові суміші : Промекс 1,5-2,5 л/га + Основа 1,5-2,0 л/га розширений спектр дії на однорічні дводольні та злакові бур’яни. Промекс 1,5-2,5 л/га + Пропазокс 1,5-2,0 л/га

розширений спектр дії на однорічні дводольні та злакові бур’яни. Суміш селективна до культурних рослин, тому рекомендовано використовувати на чутливих культурах (соняшник, соя) або якщо є загроза промивання препарату.

  Промекс норма витрати:

  • соняшник, горох– 2,0-4,0 л/га, соя -2,5-4,0 л/га, картопля, коріандр 3,0-4,0 л/га, морква

1,5-3,0 л/га (однорічні злакові  та дводольні бур’яни);

 

Вартість  ПРОМЕКС  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

Опис

ПРОМЕКС– селективний  гербіцид грунтової дії проти однорічних  дводольних та деяких злакових  в посівах соняшнику, сої, горох, картопля, морква, коріандр.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ