ПАЛЛАС

ПАЛЛАС – високоефективний  післясходовий гербіцид широкого спектру дії, який одночасно контролює однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни в посівах пшениці озимої та ярої.

Основні характеристики препарату:

 • діюча речовина: піроксулам, 45 г/л + клоквінтосет-кислоти, 90 г/л (антидот);
 • Паллас™ – післясходовий системний гербіцид, що містить піроксулам. Препарат проникає в рослини в основному через листову поверхню. Залежно від виду бур’янів та погодних умов можлива нетривала ґрунтова дія. Піроксулам системно переміщується в рослині, попереджує ділення клітин, що, як наслідок, призводить до загибелі чутливих видів рослин.
 • форма препарату: масляна дисперсія;
 • об’єм: 5л.
 • Стандарт контролю метлюга звичайного (насіннєві та товарні посіви), в т.ч. у мінімальних нормах внесення;
 • Контроль видів бромусу та вівсюга;
 • Пригнічення падалиці ячменю та пирію повзучого, кукурудзи;
 • Ефективний контроль основних двосім’ядольних видів у разі використання в повній нормі;
 • Висока селективність до пшениці озимої та ярої, жита та тритикале;
 • Без обмежень у сівозміні;
 • Відмінна сумісність з партнерами для бакових.

Паллас  рекомендації

При застосуванні в рекомендованих нормах та строках гербіцид Паллас™ не фітотоксичний для регламентованих культур. Не рекомендується використовувати препарат, якщо культура перебуває в стресовому стані (під час холодної погоди, надмірних опадів, в умовах посухи, сильного ушкодження шкідниками, високого дефіциту поживних речовин). Оптимальна температура для застосування препарату коливається в межах від +8°С до +25°С. Не застосовувати при температурі, нижчій за +5°С, або в очікуванні нічних заморозків. Рослини бур’янів, що перебувають в стадії ак тивного розвитку від 2 до 8 справжніх листків у двосім’ядольних та 2-4 листків до середини кущення у злакових бур’янів, є найчутливішими до дії препарату. У випадку застосування препарату в пізніх фазах розвитку та для контролю більш розвинених рослин чутливих бур’янів, а також за умови сильно зріджених посівів та несприятливих погодних умов перед та після обприскування необхідно застосовувати вищу із зареєстрованих гектарну норму препарату.

При необхідності Паллас™ можна змішувати з більшістю гербіцидів, що застосовуються для боротьби зі стійкими до дії Паллас™ бур’янами а також фунгіцидами, інсектицидами. Для розширення спектру контрольованих двосім’ядольних бур’янів препарат можна змішувати з гербіцидами Старане® Преміум, Пріма™ та препаратами групи 2,4-Д. Не рекомендується змішувати з регуляторами росту рослин та фосфорорганічними інсектицидами, оскільки це може спричинити ушкодження культури. Для покращення дії препарату за несприятливих погодних умов та проти середньочутливих видів бур’янів препарат змішують з прилипачем. Перед приготуванням робочого розчину із суміші препаратів рекомендується перевірити їх фізичну змішуваність у малій ємкості. Обмеження щодо сівозміни відсутні. Піроксулам підлягає швидкому мікробіологічному розпаду в ґрунті, тому в наступному після застосування препарату сезоні можна вирощувати будь-які культури.

 Паллас  норма витрати:

 • пшениця, жито, тритікале (від 3-х листків до 2-го міжвузля) – 0,15-0,2 л/га метлюг звичайний, 0,4л/га – бромус, види, вівсюг та деякі дводольні бур’яни.

 

Вартість   ПАЛЛАС  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

ПАЛЛАС – високоефективний  післясходовий гербіцид широкого спектру дії, який одночасно контролює однорічні злакові та деякі дводольні бур’яни в посівах пшениці озимої та ярої.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

КОРТЕВА