ОСНОВА

ОСНОВА– селективний  гербіцид грунтової дії проти однорічних злакових та деяких двосім’ядольних бурянів в посівах соняшнику, кукурудзи, сої.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: Ацетохлор, 900 г/л ;
  • Після внесення Основа залишається у верхньому шарі ґрунту і діє на бур’яни, які проростають. Ацетохлор проникає у стебла і корені бур’янів, активно гальмує ріст і поділ клітин, порушує білковий і ліпідний обмін. Порушення обміну речовин у рослинах бур’янів є незворотнім процесом в результаті якого вони гинуть. Основа ефективно контролює гірчак березководний, мишій зелений, плоскуха звичайна, щириця звичайна.
  • форма препарату:концентрат, що емульгується;
  • об’єм: 20 л.
  • Забезпечує чистоту поля від бур’янів із самого початку вегетації, що особливо важливо на ранньому етапі розвитку культурної рослини;
  • Хороший партнер для бакових сумішей;
  • За умов правильного використання розкладається у грунті протягом вегетаційного періоду і не впливає на інші культури в сівозміні.

.Основа рекомендації

У посушливих умовах рекомендується збільшити норму витрати робочої рідини до 350-400 л/га. При низькому вмісті вологи в грунті обов’язковою є механічна заробка препарату у грунт на глибину 2-3 см. При достатньому зволоженні грунту гербіцид не потребує додаткової заробки. Після внесення препарату не проводити міжрядний механічний обробіток грунту, щоб не зруйнувати гербіцидний екран. Не рекомендується застосовувати препарат, якщо протягом 2-3 днів прогнозуються заморозки.

Для посилення ефективності на дводольні бур’яни потрібно використовувати бакові партнери: Основа 1,5-2,5 л/га + Промекс 1,5-2,5 л/га  дана бакова суміш дає розширений спектр дії на дводольні бур’яни, зокрема на лободу білу, ромашку, нетребу звичайну.

Основа 1,5-2,5 л/га+ Геліос 2,0-3,0 л/га або Основа + Геліос Екстра 1,5-2,0 л/га ацетохлор діє на бур’яни які проростають, але не діє на бур’яни, які вже проросли. Застосовуючи бакову суміш із Геліосом або Геліосом Екстра ми отримуємо ґрунтову дію і знищуємо вегетуючі бур’яни. Бакова суміш застосовується не пізніше ніж за 4-5 днів до появи сходів культури, щоб не відбулося ураження культурної рослини гліфосатом.

Основа 2,0-3,0 л/га + Ділар 0,12 кг/га схема для використання на кукурудзі для розширеного захисту проти падалиці соняшнику

  Основа норма витрати:

  • соняшник, соя– 1,5-2,5 л/га , кукурудза -1,5-3,0 л/га (однорічні злакові та дводольні бур’яни);

 

Вартість  Основа  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

 

 

Опис

ОСНОВА– селективний  гербіцид грунтової дії проти однорічних злакових та деяких двосім’ядольних бурянів в посівах соняшнику, кукурудзи, сої.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ