ІМПЕКС ДУО

ІМПЕКС ДУО–  системний післясходовий гербіцид з ґрунтовою дією проти однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних бур’янів  в посівах соняшнику та ріпаку.

Основні характеристики препарату:

 • Діюча речовина: Імазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л ;
 • Діючі речовини потрапляють всередину бур’янів через листя та коріння. Імазамокс та імазапіру тканинах рослин, переміщуючись по рослині, діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази (ALS). Пригнічення утворення ALS імідазолінонами блокує синтез білку або утворення незамінних амінокислот. У результаті бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло й поживні елементи та гинуть.
 • форма препарату:розчинний концентрат;
 • об’єм: 10 л.
 • Післясходовий гербіцид системної і ґрунтової дії
 • Відмінно контролює однорічні дводольні та злакові бур’яни, а також вовчок у посівах соняшнику (гібриди, стійкі до речовин групи імідазолінонів)
 • Препарат має тривалий період дії і стримує проростання насіння бур’янів
 • Висока гербіцидна ефективність при одній обробці на весь період вегетації
 • Гербіцид контролює більшість рас вовчка у посівах соняшнику
 • Зручний і простий у використанні, ефективний у системах мінімальної і нульової обробки ґрунту
 • Проявляє активність через листя і тривалий час через ґрунт.

Імпекс Дуо  рекомендації

Застосовується на гібридах соняшнику, стійких до гербіцидів групи імідазолінів, у фазі 2-8 справжніх листків. Кращі строки застосування – початкові фази активного росту бур’янів Застосовувати тільки наземним способом. Робочий розчин слід рівномірно нанести на всю площу посіву (без перекриття проходів і знесення на інші ділянки) відрегульованим обприскувачем. Витрата робочого розчину – 200-300 л/га. При наявності великої кількості рослинних залишків (мінімальна і нульова технологія) і в загущених посівах норму робочого розчину необхідно збільшити (від 250 л/га і більше). Оптимальна температура для застосування – від +15 °C до +25 °C. Опади через 2 години після внесення препарату не знижують його ефективність

В окремих рідких випадках після застосування гербіциду спостерігається затримка росту рослин або зміна їх кольору. Це відбувається зазвичай під впливом стресових факторів навколишнього середовища (низька або висока температура, сильна посуха, перезволоження). Як правило, нормальний ріст і зовнішній вигляд рослин відновлюються протягом декількох днів. Не застосовуйте Імпекс Дуо з іншими гербіцидами, або фосфорорганічними інсектицидами. Не проводьте обробку, якщо рослини знаходяться в стресовому стані.

  Імпекс Дуо норма витрати:

 • соняшник, ріпак ( стійкі до групи імідазолінонів)– 1,0-1,2 л/га (однорічні злакові та дводольні бур’яни);

Препарати з групи імідазолінів не можна використовувати на одному полі частіше ніж один раз на 3 роки.

Вартість  ІМПЕКС ДУО  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

ІМПЕКС ДУО–  системний післясходовий гербіцид з ґрунтовою дією проти однорічних дводольних та злакових, а також деяких багаторічних бур’янів  в посівах соняшнику та ріпаку

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ