ХАММЕР

ХАММЕР –  селективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янівв посівах пшениці та кукурудзи.

Основні характеристики препарату:

  • діюча речовина: Флорасулам, 250 г/кг ;
  • флорасулам належить до групи інгібіторів ацетолактатсинтази (ALS) та володіє системною дією. Після обробки швидко проникає в рослину через листя і коріння, переміщується по провідним пучкам (флоема, ксилема) до точки росту. Дія препарату полягає у пригніченні ферменту ацеталактатсинтази, що, в свою чергу, блокує утворення валіну, ізолейцину і лейцину. В подальшому (протягом 3-х годин після застосування) відбувається зупинка поділу клітин та росту чутливих бур’янів.
  • форма препарату: гранули, що диспергуються у воді;
  • об’єм: 500 г.
  • Ефективна дія на бур’яни у т.ч. стійкі до 2,4-Д і дикамби.
  • Контроль падалиці соняшнику всіх видів.
  • Відсутність фітотоксичності завдяки високій селективності.
  • Ідеальний баковий партнер для розширення спектра контрольованих бур’янів.

Хаммер  рекомендації

Застосовувати гербіцид слід по активно вегетуючим бур’янам в інтервалі температур від +5 ˚С до +25 ˚С. Препарат діє на бур’яни найкраще у фазі 2-4 листків у однорічних та за висоти 10-15 см у багаторічних. Не застосовувати препарат на посівах, що знаходяться у стресовому стані (наприклад, під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, при пошкодженні приморозками, шкідниками, хворобами). Для досягнення максимальної ефективності препарат необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослин, застосовуючи добре відрегульоване обладнання. Гербіцид слід обов’язково застосовувати у сіміші з ПАР Альфалип Екстра. Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ. Гербіцид забезпечує захист посівів від моменту обприскування до появи нової хвилі бур’янів. Для розширення спектра контрольованих бур’янів можливе застосування бакових сумішей на посівах: кукурудзи – Альфа-Маїс (10 г/га) + Хаммер (20 г/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га); Альфа-Дикамба (0,2-0,3 л/га) + Хаммер (15-20 г/га) + ПАР Бустер (0,1 л/га); озимої пшениці – Альфа-Піралід* (0,2-0,3 л/га) + Хаммер (15-20 г/га) + ПАР Альфалип Екстра (0,2-0,25 л/га); Альфа-Стар (15-20 г/га) + Хаммер (15-20 г/га) + ПАР Альфалип Екстра (0,2-0,25 л/га). Норма витрати робочої рідини 200–400 л/га.

Хаммер  норма витрати:

  • Пшениця озима та яра (Обприскування посівів починаючи з фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка культури включно (на раніх фазах розвитку бур’янів), кукурудза- (обприскування посівів у фазі 3-6 листків культури) 20-25г/га + (ПАР Альфалип Екстра 0,2-0,25 л/га) – однорічні та багаторічні дводольні, в т.ч. стійкі до 2,4-Д, бур’яни, падалиця соняшника, стійкого до трибенурон-метилу та імідазолінонів.

 

Вартість   ХАММЕР  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

ХАММЕР –  селективний післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янівв посівах пшениці та кукурудзи.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АЛЬФА СМАРТ АГРО