АЦИФЕН

АЦИФЕН– післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів в посівах сої.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: Ацифлуорфен, 214 г/л ;
  • Ацифен абсорбується листям та кореневою системою. В рослині ацифлуорфен інгібує фермент, який приймає участь у синтезі хлорофілу. Бур’яни гинуть внаслідок розриву міжклітинної мембрани. Симптоми ураження бур’янів супроводжуються хлорозом листя, появою жовтих та коричневих плям, в’яненням та засиханням листків. Можлива поява некротичних плям на листках сої, але вони практично не завдають шкоди розвитку рослини та не впливають на врожайність.
  • форма препарату: розчинний концентрат;
  • об’єм: 20л.
  • Швидка контактна дія.
  • Відсутні обмеження у сівозміні.
  • Контролює паслін чорний та надземну частину берізки польової у посівах сої.
  • Сумісний із Клодекс Про і гербіцидами з діючою речовиною бентазон 480 г/л.

Ацифен  рекомендації

 Оптимальна фаза розвитку бур’янів: від сім’ядолі до 2 листків. Висока відносна вологість повітря сприяє проникненню препарату в рослину. Обробка по вегетуючих рослинах після дощу та роси знижує ефективність препарату. Діюча речовина Ацифлуорфен потребує додаткового використання органосиліконового або олійного ад’ютанта у баковій суміші. Обов’язково використовуйте АгроПАВ Екстра у нормі 0,1 л/га. Для зменшення контактних опіків сої застосувати препарат потрібно у фазі 1-2 трійчастих листка культури.

Рекомендовані бакові суміші:
Ацифен 1,1-1,5 л/га + Клодекс Про 0,2-0,25 л/га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/га Бакова суміш ефективна проти перерослої лободи, падалиці соняшнику, берізки, а також знищує однорічні злакові бур’яни у фазі 2-3 листка. Пригнічує хвощ польовий. Проявляє хорошу ефективність проти пасліну чорного – проблемного бур’яну у посівах сої. Клодекс Про має вплив на злакові бур’яни, отже якщо є потреба у застосуванні грамініциду потрібно витримати інтервал між внесеннями 7-10 дні.
Ацифен 1,1-1,5 л/га + Бентазон 1,5-2,0 л/га + АгроПАВ Екстра 0,1 л/га. Дана бакова суміш ефективна проти перерослої лободи, падалиці соняшнику і вегетативної частини берізки польовоі.
Ацифен норма витрати:

  • соя – 1,0-2,0 л/га (однорічні дводольні бур’яни).

 

Вартість  АЦИФЕН  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

Опис

АЦИФЕН– післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів в посівах сої.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ