Фуміганти для зерна

Фуміганти- це засоби захисту, які забезпечують захист від комах та шкідників у складах, зерносховищах, елеваторах, транспортних засобах.

Інсектициди є надійними засобами захисту від шкідників, їх часто використовують для дезінфекції у складських приміщеннях, але фуміганти мають низку переваг:

– вступаючи в реакцію з киснем, утворюють газоподібну отруйну речовину. Воно проникає в кожну важкодоступну зону, що забезпечує високий показник боротьби з шкідниками комори, шкідливими організмами, гризунами (щури, миші, кроти)

Застосовуючи фумігант потрібно дотримуватися техніки безпеки. Фуміганти виділяють газ у певних умовах, обов’язково потрібно звернути увагу на недоступність відвідування оброблюваних приміщень протягом 24-х годин від початку обробки для людей та тварин. Обробка відбувається без впливу на якісні характеристики зерна, борошна, круп. Термін дії можна спостерігати протягом двох діб. Після застосування повторні обробки проводять по необхідності.

Залежно від фізичних властивостей фуміганти бувають:

  • З низькою точкою кипіння (бромистий метил, цианістий водень)
  • З високою точкою кипіння (металілхлорид)
  • Найбільш використовувані – у вигляді порошку/таблеток, які утворюють газ (фосфористий водень)

Основні критерії для вибору ефективного засобу фумігації:

  1. Безпечна тара (без пошкоджень під час транспортування, герметична)
  2. Відмінна проникаюча здатність (притаманна газу фосфіну)
  3. Відсутність залишків фумігації (якість продукції після фумігації не змінюється)
  4. Швидкість вивітрювання та летючості активних речовин
  5. Малотоксичність

На якість обробки впливає температура та вологість приміщення, досвід та кваліфікація виконавця. При роботі з фумігантом варто уважно вивчити інструкцію та діяти згідно з регламентом. На великих підприємствах використовують спеціальне обладнання щодо фумігації, в домашніх умовах викликають спеціальну службу.

На українському ринку відомі та ефективні такі фуміганти: “Селфос”, “Джин”, “Фосфін”, таблетки для фумігації зерна “Фостоксін”. Придбати перелічені препарати та отримати кваліфіковану консультацію щодо проведення фумігації можна у нашій компанії.

 

 

 

 

Залишити відповідь