Деструктор стерні Агрогумат +7 Грунт Плюс

АГРОГУМАТ +7 ГРУНТ ПЛЮС – висококонцентроване добриво, дія якого спрямована на прискорення біохімічних процесів при розкладанні рослинних решток та  покращення  родючості грунті.

Основні характеристики препарату:

 • Складові:гумінові кислоти 80 г/л, фульвові кислоти 7 г/л; N – 50 г/л, Р2О5 – не менше 50 г/л, К2О – не менше 120 г/л, Ca – не менше 2,3 г/л, В – 0,9 г/л, Со – не менше 0,3 г/л, Cu – не менше 0,6 г/л, Zn – 0,9 г/л, Fe – не менше 0,4 г/л, Mn – не менше 0,9 г/л, Мо – не менше 0,4 г/л, S – 14 г/л;  Si – 12 г/л, pH 7,0
 • Тара: 5/10 л
 • Від стану ґрунту залежить розвиток посівів, ефективність застосування мінеральних добрив, фітосанітарний стан посівів, підсумкова врожайність. Тому відновлення цієї живої саморегульованої системи є важливим. Використання рослинних решток як один із способів повернення поживних елементів у ґрунт, що відіграє роль у накопиченні гумусу. Нераціональне спалювання стерні призводить  до знищення ґрунтової біоти, а внесення понад норми азотних добрив провокує агресивне середовище для розвитку фітопатогенної мікрофлори. Грамотний підхід до використання  пожнивних решток дозволить  подолати спектр хвороб та шкідників, покращити фітосанітарний стан поля.  Саме застосування Агрогумат +7 ГРУНТ ПЛЮС запобігає процесам деградації ґрунту, підтримує біологічну  активність, повертає  елементи  живлення у доступній формі. А також:
 • знищує ґрунтову патогенну мікрофлору, стримує розвиток шкідників;
 • активізує процеси мінералізації рослинних решток;
 • зменшує ґрунтову інфекцію, покращує фітосанітарний стан ґрунту;
 • підвищує родючість грунту за рахунок ресинтезу органічних речовин, насичення азотфіксуючої, фосфатмобілізуючої, бактерицидної та фунгіцидної мікрофлори;
 • збільшує продуктивність вирощування наступних сільськогосподарських культур на 12-20%;
 • поліпшує фізико-хімічні властивості ґрунту (розпушеність ґрунту, поглинальна та вологоутримуюча здатність, захист від ерозії та ін).

АГРОГУМАТ +7  ГРУНТ ПЛЮС   рекомендації

Процес деструкції стерні Агрогумат +7 ГУНТ ПЛЮС залежить від багатьох факторів, які варто враховувати при застосуванні.

 • Проведення операції має бути увечері або в похмуру погоду, коли випаровування вологи мінімальне.
 • Дотримання температурного режиму в межах +18-30°C. Відсутність опадів та наявність високих температур знижують ефективність біопрепаратів.
 • Подрібнення та рівномірний розподіл залишків. Чим дрібніша солома, тим процес розкладання протікатиме швидше (для злакових розмір фракції не більше 50 мм).
 • Глибина загортання повинна бути не більшою 5-8 см, при розкладанні стерні нижче орного шару утворюються леткі кислоти (накопичення токсичних речовин).Інтервал між обробкою пожнивних решток та їх заробкою має бути мінімальним.
 • У комплексі з азотними добривами активізується механізм розкладання, підвищується ефективність, для злакових – доповнення до добрив на запланований урожай.

Обприскування відбувається з нормою витрати Агрогумат+7  Грунт  Плюс на полі після зернових культур 2,0 л/га, для кукурудзи та соняшнику 3,0-4,0 л/га, у бакову суміш рекомендується  додавання  азотних добрив з розрахунку 3-5 кг/га. Робочий розчин складає 200-300 л/га. Заробку в грунт проводять відразу після обприскування або за обприскувачем.

 

Вартість  АГРОГУМАТ +7  ГРУНТ ПЛЮС   уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

АГРОГУМАТ +7 ГРУНТ ПЛЮС – висококонцентроване добриво, дія якого спрямована на прискорення біохімічних процесів при розкладанні рослинних решток та  покращення  родючості грунті.

Додаткова інформація

Культура

ПОЛЯ С/Г ПРИЗНАЧЕННЯ