Знищення гризунів

Родентициди – це спеціалізовані хімічні засоби, що використовуються для знищення щурів та мишей. Такі препарати ефективні як превентивні методи збереження врожаю, оскільки вони запобігають появі гризунів. У складі родентицидів присутні різні активні речовини (крисид, дифацинон, варфарин, фосфід цинку). Саме цей компонент визначає силу та спосіб впливу препарату.

Родентициди класифікують за ознаками:

  • спосіб дії – антикоагулянти впливають хронічно. Їх характерний латентний період і поступове винищення гризунів при регулярних обробках. Препарати накопичуються в організмі шкідника та призводять до патологічних змін. Родентициди гострої дії викликають швидке отруєння. Перші симптоми наступають вже за кілька годин;
  • форма випуску – виробляються препарати у вигляді концентрату для подальшого розведення водою та готові до застосування;
  • консистенція – це можуть бути м’які брикети, паста, піна, тверді отрути (гранули);
  • спосіб застосування – приманкові та безприманкові. Перші застосовуються для розкладання у місцях проживання гризунів. Після їхнього поїдання тварина гине. Безприманкові родентициди наносять на поверхнях.

Незважаючи на різницю у препаратах, всі вони призначені для знищення шкідливих гризунів. І при правильному використанні мети буде досягнуто.

Перед використанням родентицидів уважно ознайомтесь  інструкцією. До кожного засобу додається докладний опис із способом застосування, нормами витрати. Обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту (спецодяг, респіратори), оскільки родентициди належать до токсичних препаратів.

Якісні  родентициди  можна  придбати в нашому магазині. Пропонуємо лише сертифіковану продукцію. Дізнайтесь ціни на сторінці і купуйте товар зі зручною доставкою по Україні.

родентициды,борьба с мышами,уничтожение мышей,уничтожение крыс