Акарициди проти кліщів

АКАРИЦИДИ -це препарати, що  призначені для знищення кліщів. Кліщі – небезпечні шкідники. Вони  висмоктують сік з рослин, призводять до загибелі,  переносять  небезпечні хвороби. Застосування  акарицидів сприяє   знищенню  кліщів та інших павукоподібних без завдання шкоди рослині. Препарат ідеально  підходить для використання в садах, городах, на полях, виноградниках та приміщеннях.

 Усі існуючі акарициди поділяють на групи:

  • інсекто-акарициди – хімічні або біологічні препарати, які знищують кліщів та інших комах. Представлені засобами на основі піретроїдів, карбонової кислоти, ФОС. Речовини не накопичуються у ґрунті;
  • специфічні акарициди – ефективні проти кліщів. Популярні засоби групи: бензилати, тетразини, хіназоліни;
  • акарофунгіциди – знищують кліщів, грибкові патогени: борошнисту росу, паршу.

Підбираючи відповідний акарицид, визначте об’єкт, проти якого буде застосовуватись препарат. Універсальним  препаратом на основі диметоату є ДИМЕФОС ( інсекто-акарицид)Він комплексно знищує кліщів та шкідників у посівах зернових. Для знищення кліщів та захворювань більше підійде акарофунгіцид.

Перед внесенням акарициду уважно ознайомтесь з  інструкцією, уточнивши  оптимальні терміни обробки, норми витрати  та ін.

Короткі рекомендації щодо застосування:

  • для обприскування застосовуйте спеціальний розпилювач;
  • готовий розчин використовуйте одразу. Якщо ви застосовуєте акарициди від суниці або будь-якого іншого виду комахи, більший ефект забезпечить свіжоприготована ​​суміш;
  • акарициди з кишково-контактною дією вносити рясно, рівномірно розподіляючи розчин по рослинах. Це потрібно для того, щоб прпарат гарантовано потрапив в організм комахи;
  • оптимальна температура для обробки – +15…+25°С.

Середня тривалість дії  акарициду становить 15-20 та залежить від стійкості препарату. Акарициди токсичні препарати, тому термін очікування до збирання  врожаю може становити до 45 днів. Не впливають токсично на бджіл та ентомофагів. Клас токсичності вказаний у описі товару. Не рекомендується змішувати різні пестициди з акарицидами. Більшість таких агрохімікатів не сумісні між собою. Але у будь-якому разі перед  приготуванням бакової суміші  провести тест на  сумісність. При випаданні осаду  вносити розчин не рекомендується.

У нашій компанії продаються різні ЗЗР, у тому числі і акарициди . Пропонуємо продукцію надійних брендів, доставляючи замовлення по всій країні. Вивчайте товар, дізнавайтеся про ціни через каталог. Якщо буде потрібно, проконсультуємо та відповімо на запитання.