АГРОПАВ ЕКСТРА

АГРОПАВ ЕКСТРА– високоефективний органо-силіконовий сурфактант. Значно покращує змочувальну здатність робочого розчину, допомагає потрапити в рослину через продихи, що значно підвищує ефективність дії препаратів.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: Органосиліконові ПАР ;
  • Молекулярна структура ПАР на основі органосилікона (біполярна структура, яка складається з гідрофільної та ліпофільної частин) забезпечує якісне покриття листової поверхні. Завдяки АгроПАВ Екстра підвищується біологічна ефективність препаратів. Особливо значне підвищення ефективності проявляться за несприятливих погодних умов (посуха, висока температура повітря), адже за таких умов рослини формують потужний восковий наліт, що спричиняє стікання робочого розчину;
  • об’єм: 5 л.
  • Дозволяє знизити об’єми робочого розчину і збільшити площу, що обробляється за одну заправку обприскувача;
  • Зменшує негативний вплив погодних умов (опадів, високих температур) на ефективність застосування препаратів
  • Покращує покриття рослини робочим розчином;
  • Допомагає проникненню робочого розчину в рослини із сильним восковим нальотом та опушеним листям;
  • Дозволяє системним препаратам швидко проникати через продихи рослин;
  • Допомагає робочому розчину змочувати поверхню шкідливих організмів

АгроПАВ Екстра  рекомендації

Препарат рекомендується застосовувати в концентрації 0,05-0,1%. Відповідна пропорція – 50-100 мл АгроПАВу Екстра на 100 л води. З контактними препаратами доза має становити 0,1 л/га у 100-200 літрах води на гектар. Максимальна концентрація 0,15% може застосовуватися із гербіцидами суцільної дії і десикантами. По можливості внесення проводити у вечірні і нічні години.

Приготування робочого розчину з АгроПАВ Екстра        Заповнюють бак обприскувача на половину водою і при                  працюючій мішалці додають компоненти відповідно до послідовності змішування. Вимикають мішалку і додають АгроПАВ Екстра. Додають необхідний об’єм води і вмикають мішалку.

 

Вартість  АГРОПАВ ЕКСТРА    уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

АГРОПАВ ЕКСТРА– високоефективний органо-силіконовий сурфактант. Значно покращує змочувальну здатність робочого розчину, допомагає потрапити в рослину через продихи, що значно підвищує ефективність дії препаратів.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ