ПАСКАЛЬ

ПАСКАЛЬ- інноваційний інсекто-фунгіцидний протруйник проти широкого спектру шкідників і хвороб зі стимулюючим ефектом.

Основні характеристики препарату:

 • діюча речовина: Тіаметоксам, 250 г/л + тебуконазол, 30 г/л + азоксистробін, 20 г/л + флудиоксоніл, 50 г/л,
 • Флудиоксоніл – призводить до порушення функціонування клітинних мембран грибів та зупиняє ріст міцелію. Це контактна діюча речовина, що локально проникає в тканини насіння і повільно переміщується сходами. Тебуконазол – системна діюча речовина, що володіє захисними, лікувальними та викорінюючими властивостями. Азоксистробін – системний, трансламінарний та захисний фунгіцид із додатковою лікувальною та викорінюючою дією. Це інгібітор клітинного дихання, який блокує утворення спор та ріст міцелію. Тіаметоксам блокує нікотинові рецептори і протягом години порушується рухома активність шкідника, що, своєю чергою, не дозволяє продовжувати процес живлення.
 • високоефективний контроль хвороб і шкідників;
 • тривалий період захисної дії;
 • відсутність ризику виникнення резистентності;
 • стимуляція кореневої системи, фотосинтезу, поглинання вологи;
 • не потребує бакових «партнерів»;
 • додатковий стимулюючий та фізіологічний  ефект;
 • форма препарату: текучий концентрат для оброки насіння;
 • об’єм: тара 5 л.

Сумістність

Сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, які мають нейтральну реакцію. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо). Рекомендовано використовувати з мікродобривами та стимуляторами росту рослин.

Паскаль рекомендації

Обробку насіння проводити використовуючи спеціалізоване механічне обладнання для протруювання. При завчасному  протруюванні вологість насіння повинна бути на 1% нижчою від кондиційної з метою уникнення можливості самонагрівання насіння після обробки. Використовувати лише якісне, відкаліброване, не пошкоджене та звільнене від сторонніх домішок насіння. Важливим чинником ефективної дії  препарату є рівномірність покриття поверхні насінини (достатня та рівномірна). Висока ефективність залежить від якості обробки насіння та висівання його в добре підготовлений вологий ґрунт. Якість протруєння препаратом залежить від підготовки посівного матеріалу, правильності приготування робочого розчину та налаштування протруювального механізму.

Паскаль  норма витрати протруйника:

 • зернові колосові культури – 0,75-1,0 л/т; (Сажка (види), кореневі гнилі (фузаріозна, гельмінтоспоріозна, офіобольозна), септоріоз, борошниста роса, хлібна жужелиця, дротяники, злакові мухи, хлібні блішки, попелиці, цикадки);

Норма витрати робочої рідини – 10 л/т; .

Вартість  ПАСКАЛЬ  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

ПАСКАЛЬ- інноваційний інсекто-фунгіцидний протруйник проти широкого спектру шкідників і хвороб зі стимулюючим ефектом.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

УКРАВІТ