ІМПРЕЗА

ІМПРЕЗА – високоефективний гербіцид  широкого спектру дії проти одно- та дводольних видів бур’янів в посівах соняшнику ІМІ.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: імазамокс,33г/л+імазапір,15г/л;
  • Діючі речовини потрапляють всередину бур’янів через листя та коріння. Імазамокс та імазапір у тканинах рослин, переміщуючись по рослині, діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази (ALS). Пригнічення утворення ALS імідазолінонами блокує синтез білку або утворення незамінних амінокислот. У результаті бур’яни перестають конкурувати за вологу, світло й поживні елементи та гинуть.
  • форма препарату: розчинний концентрат;
  • об’єм: 20 л.
  • Контроль вовчка.
  • Широкий спектр дії.
  • Надійний захист від бур’янів, у тому числі на проблемних площах.;
  • Контроль наступних хвиль бур’янів (ґрунтова дія). .

Імпреза рекомендації

 Імпрезу слід застосовувати тільки на на IMI-стійких гібридах соняшнику на початкових стадіях розвитку бур’янів. Не рекомендується застосовувати продукт, коли рослини соняшнику перебувають у стресовому стані від впливу факторів навколишнього середовища (низькі або навпаки високі температури, сильна посуха, надмірна вологість тощо). Не рекомендується застосовувати даний гербіцид при температурі нижче +10°С та вище +25°С. Оптимальна температура для застосування – від +14°С до +25°С. Не рекомендується застосовувати в баковій суміші з іншими пестицидами та мікродобривами. Норма витрати робочого розчину: 200-400 л/га. За наявності великої кількості рослинних решток на ґрунті витрата робочого розчину має бути не менше 250 л/га. Найефективніше застосовувати, коли більшість бур’янів перебуває на початкових фазах розвитку. В окремих випадках після застосування продукту спостерігається зменшення висоти та/або зміна кольору. Як правило, рослини набирають відповідного вигляду й висоти протягом 1–2 тижнів.
Організація сівозміни. Продукти з групи імідазолінонів не можна використовувати на одному полі частіше, ніж один раз на три роки. Після застосування продукту слід дотримуватися наступної сівозміни:– без обмежень – сорти чи гібриди соняшнику, ріпаку, стійкі до гербіцидів з групи імідазолінонів
– через4місяці – озима пшениця, жито
– через 9 місяців** – кукурудза, ячмінь***, овес, рис, соняшник, соя, горох, боби, сорго
– через 18 місяців – овочі, картопля
– через 24 місяці – цукровий і кормовий буряк, ріпак, гречка, просо.
** Якщо рН ґрунту вище 6,2 та сума опадів більша, ніж 200 мм.
*** При сумі опадів менше, ніж 200 мм, та рН 6,2, існує небезпека проявів фітотоксичності.

Імпреза  норма витрати:

  • соняшник ІМІ: 1,0-1,2 л/га (однодольні та дводольні бур’яни) -обприскування у фазі 2-4 справжніх листків культури).

 

Вартість  ІМПРЕЗА  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

Опис

ІМПРЕЗА – високоефективний гербіцид  широкого спектру дії проти одно- та дводольних видів бур’янів в посівах соняшнику ІМІ.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ДЕФЕНДА