СТІВЕН

СТІВЕН – грунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та деяких однорічних широколистих бур’янів в посівах сільськогосподарських культур.

Основні характеристики препарату:

 • діюча речовина: пропізохлор, 720 г/л;
 •  пропізохлор  належить до хімічного класу хлорацетамідів. Пропізохлор поглинається корінням та проростаючими паростками бур’янів, пригнічує поділ клітин шляхом блокування синтезу білка у чутливих рослин. При досходовому застосуванні діюча речовина проникає в рослину через коріння, при післясходовому застосуванні – через коріння та листя. Ефективно контролює такі види бур’янів: куряче просо, мишій (види), вівсюг, гумай (з насіння), щириця (види), ромашка (види), підмаренник чіпкий, грицики звичайні, кучерявець Софії, нетреба звичайна, гірчиця польова, лутига (види), гірчак розлогий, спориш звичайний, рутка лікарська, зірочник середній, мак (види), кропива глуха (сходи з насіння), талабан польовий, спориш звичайний.
 • форма препарату: концентрат, що емульгується;
 • об’єм: 20л.
 • Проявляє високу ефективність навіть при пониженій вологості ґрунту.
 • Не потребує антидоту завдяки відсутності фітотоксичності для культури.
 • Тривала захисна дія – до 12 тижнів.
 • Не впливає на культури у сівозміні.
 • Ефективний партнер для бакових сумішей.
 • Може застосовуватися на гібридах, стійких до трибенурон-метилу, імазамоксу, імазапіру.

Стівен рекомендації

Найкращий спосіб застосування – відразу після посіву, до появи сходів культури, під боронування. Без заробки гербіцид вноситься за високої вірогідності випадання дощу. Оптимальні умови – випадання дощу або зрошення після обприскування (10-15 мм). Ґрунт повинен бути дрібногрудкуватим – великі грудочки та велика кількість рослинних решток збільшують площу поглинання препарату і зменшують ефективність внесення. При застосуванні по сходах бур’янів найбільш сприятлива фаза у однорічних злакових – перша пара листків, у двосім’ядольних – фаза сім’ядоль. Не допускається переростання злакових та дводольних бур’янів до фази більше 2-х справжніх листків. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі під час проведення внесення препарату. Після внесення препарат створює екран в поверхневому шарі ґрунту, що дозволяє контролювати проростаючі бур’яни протягом 10-12 тижнів. Рекомендовані бакові суміші для посівів кукурудзи та соняшника: Берген (1,5-2,2 л/га) + Стівен (2,0-2,5 л/га). На сої для досягнення найкращого контролю бур’янів можна застосовувати наступну бакову суміш – Юкатан (0,2-0,25 л/га) + Стівен (2,0-2,2 л/га). Норма витрати робочої рідини 200-400 л/га.

 Стівен   норма витрати:

 • Ріпак (однорічні злакові та дводольні бур’яни) 2,0-3,0л/га – обприскування посівів до фази 4 листків у ріпаку (не більше 2-х справжніх листків у бур’яну);
 • Кукурудза (однорічні злакові та дводольні бур’яни) 2,0-3,0л/га – обприскування ґрунту до посіву, після посіву або по сходах у фазах 3-5 листків у культури (не більше 2-х справжніх листків у бур’яну);
 • Соняшник (однорічні злакові та дводольні бур’яни) 2,0-3,0л/га- обприскування ґрунту до посіву, після посіву але до появи сходів культури;
 • Картопля (однорічні злакові та дводольні бур’яни) 2,0-3,0л/га- обприскування ґрунту до посадки, під час посадки, після посадки, але до появи сходів культури.

 

Вартість  СТІВЕН   уточнюйте за вказаними телефонами!

Опис

СТІВЕН – грунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та деяких однорічних широколистих бур’янів в посівах сільськогосподарських культур.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

PEST.UA