САХАРА

САХАРА– селективний  гербіцид грунтової дії проти однорічних злакових та деяких двосім’ядольних бурянів в посівах соняшнику, кукурудзи, сої.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: Ацетохлор, 900 г/л ;
  • Після внесення Сахара залишається у верхньому шарі ґрунту і діє на бур’яни, які проростають. Ацетохлор проникає у стебла і корені бур’янів, активно гальмує ріст і поділ клітин, порушує білковий і ліпідний обмін. Порушення обміну речовин у рослинах бур’янів є незворотнім процесом в результаті якого вони гинуть. При дотриманні технології внесення препарату САХАРА забезпечує відсутність бур’янів протягом 4-8 тижнів. Сахара ефективно контролює: Однорічні злакові бур’яни:плоскуха звичайна, мишій (щетинник) сизий,  мишій зелений, росичка, пажитниця (плевел), просо куряче та ін. Однорічні дводольні бур’яни: щириця, амброзія, грицики звичайні, лобода біла, дурман, галінсога, ромашка, гірчак, паслін чорний, портулак городній, зірочник середній, рутка лікарська, жабрій канадський, канатник Теофраста, лутига. Багаторічні бур’яни: осот рожевий (сходи з насіння), гумай або сорго алепське (сходи з насіння). гірчак березководний, мишій зелений, плоскуха звичайна, щириця звичайна.
  • форма препарату:концентрат емульсії;
  • об’єм: 20 л.
  • Забезпечує чистоту поля від бур’янів із самого початку вегетації, що особливо важливо на ранньому етапі розвитку культурної рослини;
  • Хороший партнер для бакових сумішей;
  • За умов правильного використання розкладається у грунті протягом вегетаційного періоду і не впливає на інші культури в сівозміні.

.Сахара  рекомендації

На ефективність препарату впливає якість обробітку ґрунту. Найбільший ефект досягається, коли ґрунт перед внесенням препарату знаходиться у дрібногрудочковатому стані з ретельно подрібненими рослинними рештками. Препарат вноситься до появи сходів культури. В посушливих умовах гербіцид вноситься під боронування або передпосівну культивацію на глибину до 5 см. Чим важчий механічний склад та більший вміст гумусу, тим більша норма витрати препарату.

Застереження у застосуванні

Під час прохолодної погоди та високої вологості ґрунту препарат може пригнічувати посіви соняшнику. Тому з метою уникнення фітотоксичності препарату, при таких погодних умовах його необхідно застосовувати в баковій суміші з препаратами на основі прометрину. Сумісний з більшістю препаратів. Однак у кожному конкретному випадку перед приготуванням бакової суміші слід провести пробне випробування на сумісність.

  Сахара  норма витрати:

  • соняшник, соя– 1,5-3,0 л/га , кукурудза -1,5-3,0 л/га (однорічні злакові та дводольні бур’яни);

 

Вартість  САХАРА  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

САХАРА– селективний  гербіцид грунтової дії проти однорічних злакових та деяких двосім’ядольних бурянів в посівах соняшнику, кукурудзи, сої.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ДЕФЕНДА