ПУЛЬСАР ФЛЕКС

ПУЛЬСАР ФЛЕКС – універсальний гербіцид  з можливістю використання на різних культурах (соняшник ІМІ, соя, горох).

Основні характеристики препарату:

 • діюча речовина: імазамокс 25 г/л;
 • Діюча речовина інгібує синтез протеїнів у рослинах бур’янів, що призводить до хлорозу молодого листя, відмирання точок росту, призупинення розвитку, пригнічення і, як наслідок, – загибелі рослин. При застосуванні гербіциду Пульсар® Флекс ріст бур’янів призупиняється вже через кілька годин після обробки, тоді як видимі ознаки дії гербіциду проявляються протягом кількох днів після застосування. Повна загибель бур’янів відбувається через 3–6 тижнів після обробки залежно від норми гербіциду, видового складу бур’янів та погодних умов.
 • форма препарату:розчинний концентрат;
 • об’єм: 10л.
 • ідеальне рішення для посушливих регіонів;
 • доступна вартість/га для вирощування соняшнику за технологіями Clearfield® та Clearfield® Plus;
 • менше пестицидне навантаження;
 • надійний контроль бур’янів та всіх рас вовчку соняшникового.

Пульсар Флекс  рекомендації

Препарати групи імідазолінонів (д.р.: імазамокс, імазапір та інші) не рекомендується використовувати на одному полі частіше 1 разу на 3 роки. Найкраща ефективність гербіциду досягається за сприятливих для активної вегетації бур’янів температур. Не рекомендується застосовувати за середньодобової температури нижче +10°С та при перепаді нічної та денної температур понад 15°С. Рекомендується застосовувати Пульсар® Флекс, коли більшість бур’янів активно ростуть та знаходяться на початкових фазах розвитку: дводольні – у фазі 2–4 справжні листки, однодольні – 1–3 листки. Препарат не можна використовувати в бакових сумішах з протизлаковими гербіцидами та інсектицидами фосфорорганічної групи. Норма витрати робочої рідини: 250–300 л/га.

Пульсар Флекс норма витрати:

 • Соняшник (гібриди стійкі до данного гербіциду виробничих систем Cleafield® та Clearfield® Plus) 1,2 – 2,0 л/га або 1,0 + 1,0 л/га- обприскування посівів у фазу від 2 до 8 справжніх листків культури (на початкових стадіях розвитку бур’янів).
 • Соя 1,0 – 2,0 л/га або 1,0л/га- обприскування посівів від першого справжнього до п’яти трійчастих листків культури (рані фази ростубур’янів); перше обприскуванняу фазу 1-2 трійчастих листків культури; наступне – у фазу 3-4 трійчастих листків культури (однорічні злакові та дводольні бур’яни);
 • Горох 1,0 – 2,0л/га або 1,0л/га – обприскування посівів від першого справжнього до шести листків культури (рані фази росту бур’янів).Перше обприскування у фазу 2-3 справжніх листків культури, наступне – у фазу4-6 листків культури (однорічні злакові та дводольні бур’яни).

 

Вартість  ПУЛЬСАР  ФЛЕКС  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

ПУЛЬСАР ФЛЕКС – універсальний гербіцид  з можливістю використання на різних культурах (соняшник ІМІ, соя, горох).

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

БАСФ