КАЙМАН

КАЙМАН –  інноваційний двокомпонентний грамініцид проти комплексу злакових бур’янів з високою селективністю до культурних рослин.

Основні характеристики препарату:

 • діюча речовина: хізалофоп-п-етил,60 г/л+ клетодим,120г/л ;
 • Клетодим відноситься до хімічної групи циклогександіонів, хізалофоп-п-етил – похідних арилоксифеноксипропіонових кислот. Обидві діючі речовини, що входять до складу препарату, зв’язуються з ферментом ацетил-СоА-карбоксилазою, блокуючи синтез ліпідів, що призводить до зупинки росту та загибелі бур’янів. Спектр дії. Однорічні злакові бур’яни: плоскуха звичайна, пальчатка криваво-червона, лисохвіст, метлюг звичайний, канарник, пажитниця, стоколос, просо куряче, тонконіг однорічний, мишій (види), просо, жито, вівсюг звичайний. Багаторічні злакові бур’яни: пирій повзучий, свинорій пальчастий, пажитниця (багаторічні види), тимофіївка (види), самосіви пшениці та ячменю (прирівнюється до багаторічних бур’янів) та ін.
 • форма препарату: концентрат, що емульгується;
 • об’єм: 5л.
 • Синергія двох діючих речовин із різних хімічних класів;
 • Знищення як надземної частини, так і підземної (кореневища);
 • Швидка дія на злакові бур’яни;
 • Висока селективність та безпечність для культурних рослин.

Кайман  рекомендації

Найбільш ефективним для використання грамініциду Кайман є період активного росту бур’янів при теплій погоді та достатній вологості ґрунту. Найкраще проводити обприскування за наявності 2–3 листків до фази кущення у однорічних і 4-6 листків у багаторічних (при висоті рослин 10-15 см) бур’янів. За таких умов застосовують мінімальні рекомендовані норми витрати препарату. У випадку застосування гербіциду на більш пізніх фазах розвитку бур’янів необхідно збільшити норму витрати. Слід враховувати, що проти самосіву культурних злаків, а особливо пшениці, ячменю, необхідно застосовувати норми як для багаторічних бур’янів. Найбільш чутливі стадії до грамініцидів у озимої пшениці – 1-2 листки, у ячміню – до початку кущення. Температурні умови застосування від +10°С до +25°С. Слід уникати обробок гербіцидом під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру, інших несприятливих погодних умов та за годину до дощу. Норма витрати робочої рідини: 200–300 л/га.

 Кайман  норма витрати:

 • соя, соняшник (однорічні злакові бур’яни ) 0,6-0,8 л/га -обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури у фазі 2-4 листків однорічних бур’янів.
 • соя, соняшник (багаторічні злакові бур’яни) 0,8-1,0 л/га-обприскування посівів незалежно від фази розвитку культури, за висоти 10-15 см багаторічних бур’янів
 • нут, горох, томати, капуста, морква, огірки, ріпак озимий, ріпак ярий, квасоля, льон, картопля, цибуля (крім на “перо”), буряки цукрові (однорічні злакові бур’яни) 0,6-0,8 л/гаобприскування посівів незалежно від фази розвитку культури у фазі 2-4 листків однорічних бур’янів;
 • горох, томати, капуста, морква, огірки, ріпак озимий, ріпак ярий, квасоля, льон, картопля, цибуля (крім на “перо”), буряки цукрові (багаторічні злакові бур’яни) 0,8-1,0 л/гаобприскування посівів незалежно від фази розвитку культури, за висоти 10-15 см багаторічних бур’янів.

 

Вартість   КАЙМАН   уточнюйте за вказаними телефонами!

Опис

КАЙМАН –  інноваційний двокомпонентний грамініцид проти комплексу злакових бур’янів з високою селективністю до культурних рослин.

 

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АЛЬФА СМАРТ АГРО