ЕФІМЕР

ЕФІМЕР –  післясходовий гербіцид системної дії для застосування на посівах зернових колосових культур і кукурудзи в боротьбі з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур’янами.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина:2- етилгексиловий ефір 24-Д, 905 г/л ;
  • Діюча речовина порушує біосинтез структурних та ферментних білків, що призводить до руйнації метаболізму рослинного організму. Проникає в рослину через надземні органи (в основному через листя) і активно пересувається по рослині, накопичуючись в молодих меристемних тканинах листків, стебла та коренів. Під дією явища епінастії, тобто пришвидшеного росту тканин верхньої частини листків, стебел і черешків, відбувається викривлення їх до низу, потовщення провідних тканин, яке супроводжується підвищенням тургору. В результаті чого пагони і коріння розтріскуються, зменшується надходження в рослину азоту, фосфору, калію і зупиняється синтезуюча дія кореневої системи. Порушується водний обмін, втрачається тургор, рослини в’януть та гинуть. Найчутливіші бур’яни: бур’яни родини хрестоцвітні, щириця, самосів ріпаку, лобода біла, амброзія, максамосійка, самосів соняшнику (у т. ч. стійкого до сульфанілсечовини та імідозалінів), канатник, нетреба, лобода розкидиста.
  • форма препарату: концентрат емульсії;
  • об’єм: 5 л.
  • Швидке проникнення, швидка поява візуальних симптомів;
  • Ідеальний партнер для бакових сумішей;
  • Відсутні обмеження в сівозміні для наступних культур;
  • Попереджує виникнення резистентності до препаратів із групи сульфонілсечовин.

Ефімер  рекомендації

Ефімер застосовується у фазі активного зростання бур’янів. Обробка відбувається при активному зростанні бур’янів. Оптимальна температура застосування: від +12°С до +25°С. У чутливих рослин вже за декілька годин після обробки зупиняється ріст. Повна загибель наступає через 7-10 діб в залежності від видових особливостей рослин, фази їх розвитку та погодних умов. Дуже швидко вбирається рослиною, тому через одну годину після обробки препарат не змиється дощем. Застереження у застосуванні: уникати застосовувати препарат одразу після заморозків або в очікуванні заморозків у ніч після обробки. Не застосовувати препарат на посівах, які перебувають у стресовому стані (наприклад, під час посухи, надмірного зволоження ґрунту, при пошкодженні приморозками, шкідниками, хворобами тощо). Сумісність: не рекомендується змішувати з регуляторами росту.

Ефімер  норма витрати:

  • зернові колосові: 0,6-0,8 л/га (однорічні та багаторічні дводольні бур’яни) -обприскування під час вегетації від початку кущення до виходу в трубку культури);
  • кукурудза: 0,7-0,8 л/га (однорічні та багаторічні дводольні бур’яни) -обприскування у фазах від 3до 5 листків культури);

 

Вартість  ЕФІМЕР  уточнюйте за вказаними телефонами!

 

Опис

ЕФІМЕР –  післясходовий гербіцид системної дії для застосування на посівах зернових колосових культур і кукурудзи в боротьбі з однорічними та деякими багаторічними дводольними бур’янами.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

ДЕФЕНДА