АГРОПАВ

АГРОПАВ – поверхнево-активна речовина, що застосовується разом із робочим розчином хімічних засобів захисту рослин для кращого проникнення і засвоюваності пестицидів рослиною, а також для запобігання змиву дощем.

Основні характеристики препарату:

  • Діюча речовина: Гетерополімерні ПАР ;
  • У водних розчинах препарат являє собою біоколоїд, який має властивості до зменшення поверхневого натягу рідин. АгроПАВ добре змішується з пестицидами, регуляторами росту, біопрепаратами. АгроПАВ діє не руйнуючи захисні механізми рослин, на відміну від відомих ПАР на основі фенольних сполук, які роз’їдають захисний шар воску на листовій поверхні культурних рослин та істотно збільшуюють ризик виникнення захворювань.
  • об’єм: 5 л.
  • Ефективно діє без руйнування захисного воскового шару, що істотно знижує хімічне навантаження (стрес) на культурну рослину;
  • Завдяки зниженню поверхневого натягу збільшується площа контакту крапель робочого розчину на поверхні листя;
  • Сприяє кращому прилипанню пестициду і кращій проникності діючої речовини в рослину;
  • Підсилює проникність гербіцидів через листя бур’янів, вкритих восковим нальотом;
  • Стабільний у широкому діапазоні температур, рН та концентрацій різних солей.

АгроПАВ   рекомендації

АгроПАВ застосовується в дозі 0,1% (100 мл/100 л води) при нормі витрати робочої рідини від 200 до 300 л/га. При обробках із меншим об’ємом слід використовувати не менше 150 мл препарату АгроПАВ на гектар. Гербіциди Гренадер та Гренадер Максі обов’язково треба використовувати з АгроПАВ для підвищення ефективності роботи гербіцидів. В посушливих та жарких умовах рекомендується підвищити норму АгроПАВ до 0,15-0,2% концентрації та збільшити норму виливу робочого розчину до 300 л/га. По можливості внесення проводити у вечірні та нічні години.

Приготування робочого розчину з АгроПАВ
Заповнюють бак обприскувача на половину водою і при працюючій мішалці додають компоненти відповідно до послідовності змішування. Вимикають мішалку і додають АгроПАВ. Додають необхідний об’єм води і вмикають мішалку.

 

Вартість  АГРОПАВ     уточнюйте за вказаними телефонами!

 

 

 

Опис

АГРОПАВ – поверхнево-активна речовина, що застосовується разом із робочим розчином хімічних засобів захисту рослин для кращого проникнення і засвоюваності пестицидів рослиною, а також для запобігання змиву дощем.

Додаткова інформація

ВИРОБНИК

АГРОХІМІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ